Kurumsal

Firmamiz

       Firmamız faaliyetine 1980 yılında tarım sektörünün kalbi olan Konya ilinde başlamıştır. Hasan UĞUZYİĞİT tarafından kurulan işletmemiz; çeşitli tarım aletleri üretimi ile faaliyetine başlamış ve piyasada kendine yer bulmuştur. 1984 yılında çayır biçme makinesi üretimine başlayıp, o yıllardan bu yana yeşil yem bitkileri yonca, fiğ, mercimek, nohut, çayır, yulaf, arpa,fasulye ,kekik, kimyon vb.) biçme makinesi, Traktör ön yükleyici kepçe ,Traktör arka yükleyici Kepçe ve onlara uygun ataşman üretimini sürdüren ve siz değerli müşterilerimizden gerekli ilgiyi gören firmamız; bu ilgi ve beğeni üzerine daha verimli kullanım sağlamak amacıyla ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.Konya Büsan özel organize sanayinde 2000 m2 kapalı1000 m2 açık toplam 3000 m2 alanda faaliyet göstermekteyiz.

 

     2019 Yılının başında NOVATAR markasını da bünyemize katarak traktör ön yükleyici kepçelerimizde bu markamızı kullanmaya başladık.Ön yükleyicinin kalitesi ve kullanım kolaylığı onu kullanırken ortaya çıkar.Diğer ürünlerimizde de farkettiğiniz üzere kullanışlı ve  farklı tasarımlar yapıp beğeninize sunuyoruz. Sağlamlık,tasarım,kalite,kullanım kolaylığı konularında iddialıyız.

 

     İhracatımızı da günden güne artırmak için çalışıyoruz.Bazı avrupa ülkelerine Traktör ,iş makinası ve ön yükleyici kepçe ataşmanları konusunda özel üretimler yapmaktayız.  

 

     Yıllar içinde büyüyen ve gelişen sektörde kalıcı olmak için prensip olarak, üretimde her daim kaliteli, sağlam ve kullanılabilirliği yüksek ürün imal etmeyi düstur edindik. Bu bağlamda siz müşterilerimizden gelen eleştiri, talep ve önerileri en hızlı şekilde uygulamaya koymak bizim için önemli ve vazgeçilmezdir. Bu konudaki hassasiyetimizi bilen müşterilerimiz yılar önce bile firmamızdan ürün satın almış olsalar dahi tekrar bizi tercih etmektedir.

 

     Müşterilerimizin hiçbir şekilde mağdur olmaması için satış sonrası hizmet konusunda oldukça hassas davranmaktayız.

 

    Alanında uzman, deneyimli personelimizle birlikte doğru, dürüst ve güvenilir ticaret yaptık. Bundan sonrada bu konularda taviz vermeden siz müşterilerimizin güvenini koruyarak sizlerle birlikte büyümek en büyük hedefimiz olacaktır.

 

    Ürünlerimizde; Zirai Kredilendirme Belgeleri, S.Ü. Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümünden deney raporları ve CE belgesi bulunmaktadır.

 

     Tarım kredi ve pancar kooperatiflerinden ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

 

     Daha iyi hizmet amacıyla müşteri memnuniyetini ön plana alarak sürekli kaliteyi, rahat ve kolay kullanımı siz çiftçilerimize sunmanın gayreti içindeyiz.

 

    Güveniniz, Öneri ve Eleştirileriniz bizim en büyük sermayemizdir.

OĞUZYİĞİT TARIM ...